Logo
"De vakbond voor iedereen"
word ook lid en profiteer van alle voordelen
Lid worden

Nieuws

ATTENTIE: LEDENVERGADERINGEN SABIC OP VRIJDAG 13 MAART A.S. GAAN NIET DOOR! 12-03-2020


Beste ABW-leden werkzaam bij Sabic,

Het Corona-virus breidt zich steeds meer uit en elke dag weer komen er maatregelen die we in acht dienen te nemen.
In het kader van preventie en zorgvuldig handelen hebben we besloten om de twee ledenvergaderingen over de CAO 2020 bij Sabic op vrijdag 13 maart a.s. om 13.00 uur en om 16.00 uur (Coka 15 gebouw 06-20; voormalige werkplaats) niet door te laten gaan.

Lees meer

Alsnog sprake van een definitieve CAO Vynova 18-11-2019

Beste leden,

In augustus jl. hebben onze leden de CAO van Vynova afgewezen. Om die reden hebben we op 11 november jl., ledenvergaderingen gehouden om te kijken hoe nu verder.
Tijdens de bijeenkomst bleek vooral het ongenoegen over de werkdruk, het tekort aan mensen en de ongelijkheid in de resultaatbeloning het grootste struikelblok te zijn.

Lees meer

Boekpresentatie '75 jaar Vakbond ABW' op dinsdag 5 november 2019 18-11-2019

Hierbij nodigen we u uit voor een spannende discussie over een 75-jarige Vakbond en het boekenfonds van 'Het Land van Herle' op dinsdag 5 november tussen 16 .00 en 18.00 uur bij de Heerlense boekhandel Van der Velden van Dam, Promenade 153-155, Heerlen.

Lees meer

PERSBERICHT Nieuw boek over de boeiende geschiedenis van de 75-jarige Vakbond ABW 26-09-2019

De oudste nog bestaande neutrale zelfstandige vakbond in Limburg bestaat op 23 september van dit jaar 75 jaar. Tijdens de jubilarishuldiging op 25 september jl. is het boek 1944-2019 | 75 jaar Vakbond ABW gepresenteerd. Vakbondslid en archivaris/historicus Hans Thissen tekent voor de inhoud van het boek dat door Vakbond ABW in samenwerking met Stichting Historische Kring ‘Het Land van Herle‘ op de markt komt.

Lees meer

23 september 1944 - 23 september 2019 --> 75 jaar Vakbond ABW. 24-09-2019

Iedereen van harte bedankt vanuit zijn of haar bijdrage als medewerker van de Vakbond ABW c.q. vanuit zijn of haar bijdrage als Hoofdbestuurder bij de Vakbond ABW c.q. vanuit zijn of haar bijdrage als vakbondsadvocaat voor de Vakbond ABW, vanuit zijn of haar bijdrage als
vakbondslid die het mogelijk hebben gemaakt dat onze bond deze geweldige mijlpaal heeft kunnen halen.

NIEUWSBRIEF PRINSJESDAG 2019 19-09-2019

Dinsdag 17 september jl. was het de derde dinsdag in september en dus Prinsjesdag. Op Prinsjesdag word je altijd overspoeld door
cijfertjes en dat maakt het lastig om het overzicht te bewaren.
We zetten de belangrijkste maatregelen voor onze leden van Prinsjesdag op een rij.

Lees meer

Onderhandelingsresultaat nieuwe CAO Sitech 03-07-2019

Beste leden werkzaam bij Sitech,

Gisteravond - 2 juli - is er na ongeveer 9 maanden onderhandelen eindelijk een onderhandelingsresultaat tot stand gekomen voor een nieuwe CAO Sitech.
Een compleet inhoudelijk overzicht van het resultaat krijgen jullie uiterlijk as vrijdag toegestuurd.

Lees meer

NIEUWSBRIEF PENSIOENAKKOORD 19-06-2019

Heerlen, 19 juni 2019

Beste ABW-leden,
Na bijna 10 jaar heeft Nederland een pensioenakkoord.
Hoera zou je zeggen, omdat onder sociale partners er een en al euforie heerst.

Lees meer
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Akkoord Niet akkoord