Logo
"De vakbond voor iedereen"
word ook lid en profiteer van alle voordelen
Lid worden

Uitnodiging bijeenkomst "Loopbaan & Welzijn" op maandag 31 oktober 2022 26-09-2022

Beste ABW-leden,

Een paar maanden geleden plaatsten we in Vizier een uitgebreid artikel over het nieuwe boek van Henny Driessen met als titel “Loopbaan & Welzijn, een twee-eenheid".
Henny Driessen heeft als HR-manager meerdere boeken gepubliceerd over de loopbaan zoals Loopbaan-APK en Grip Op Je Loopbaan.In zijn nieuwe boek Loopbaan & Welzijn beschrijft Henny Driessen in een aantal overzichtelijke hoofdstukken dat mondialisering, automatisering, digitalisering en robotisering binnen organisaties hebben geleid tot een andere arbeidscultuur. Werkprocessen, functies en rollen zijn permanent aan verandering onderhevig.
Van de werkende wordt steeds meer flexibiliteit vereist. Thuiswerken en hybride werken zijn niet meer weg te denken uit onze maatschappij, maar leggen wel een grote claim op de organisatie en de inrichting van het gezinsleven. Creativiteit met betrekking tot leefstijl, opvoeding, vitaliteit en financiën is geboden. Loopbaan en welzijn staan onder druk.

Vakbond ABW vindt het onderwerp Loopbaan & Welzijn zo belangrijk dat we een speciale bijeenkomst met als motto “de werkende mens in de ideale wereld" hieraan gaan wijden.
Vakbond ABW heeft samen met Henny Driessen bekeken hoe we op deze bijeenkomst de inhoud van dit nieuwe boek onder de aandacht kunnen brengen van al onze leden die actief zijn in het arbeidsproces en/of zitting hebben in de OR. Want via deze bijeenkomst willen we proberen om aan onze leden handvatten aan te reiken om de regie over hun loopbaan op te pakken en zo meer voldoening uit het werk te halen.

Vanuit vakbondsperspectief vinden we het namelijk van goot belang dat:
• Onze leden én alle werknemers in Nederland gezond, gemotiveerd, geïnspireerd én met plezier hun pensioengerechtigde leeftijd op het werk halen.
• Werkgevers hun werknemers méér moeten gaan binden en boeien zodat ze in goede gezondheid en welbevinden hun loopbaan uitzitten.
Want hebben werknemers meer regie op zichzelf én de werkomgeving dan zullen volgens ons ongetwijfeld meer mensen bij de organisatie blijven.
• HRM´ers in Nederland dan ook serieus moeten gaan nadenken hoe ze de inhoud én kennis van dit boek samen met de
Ondernemingsraad (OR) in hun organisatie kunnen implementeren, daar een van de taken van de OR is om toe te zien op het welzijn van de werknemers in de onderneming. Er ook een constructieve rol toegedicht wordt aan vakbonden en ondernemingsraden in het kader van scholing.
Net als Vakbond ABW vindt Henny Driessen ook dat de OR vaker én beter op de hoogte is van de gewenste scholing in een bepaald bedrijf en bij uitstek een héél constructieve rol kan vervullen bij de realisatie van ‘maatwerk scholing´.

DEELNAME
Wilt u meer weten over dit onderwerp en ook handvatten aangereikt krijgen om gezond, gemotiveerd, geïnspireerd én met plezier de pensioengerechtigde leeftijd op het werk halen, kom dan naar deze bijeenkomst.
Bent u lid van een Ondernemingsraad, dan zal deze bijeenkomst bijzonder interessant voor u zijn.
Deelname aan deze bijeenkomst is GRATIS, maar aanmelden vooraf is VERPLICHT i.v.m. organisatie.
Afhankelijk van het aantal deelnemers zal de bijeenkomst plaatsvinden in Cultuurhuis Heerlen of op het bondskantoor te Heerlen. We zullen u tijdig informeren waar de bijeenkomst zal plaatsvinden.

Aanmelden kan tot uiterlijk maandag 17 oktober as. via e-mail: balie@vakbondabw.nl of telefonisch via het secretariaat: 045-571 99 55.
Indien u naar de bijeenkomst komt, dan heeft Vakbond ABW met de heer Driessen afgesproken dat ABW-leden het boek Loopbaan & Welzijn kunnen kopen voor € 10,-.
De normale prijs is € 17,95. Heeft u interesse in het boek, neem dan gepast geld mee!

OPZET
Om het optimale resultaat te realiseren bij de deelnemers kiest Henny Driessen voor een interactieve opzet.
Afhankelijk van het aantal deelnemers zal nog bekeken worden waar de bijeenkomst plaatsvindt, Cultuurhuis Heerlen of het bondskantoor.

EVEN NOTEREN
Wat: Bijeenkomst Loopbaan & Welzijn met als motto: De werkende mens in de ideale wereld.
Wanneer: Maandag 31 oktober a.s. om 19.00 uur
Waar: Afhankelijk van het aantal deelnemers in Cultuurhuis Heerlen aan de Sittarderweg 145 te Heerlen of op het Bondskantoor te Heerlen.
Spreker: Henny Driessen, oud HR-manager en auteur van diverse boeken op het gebied van o.a. Loopbaan.

PROGRAMMA
19.00 uur: Welkom

19.00 uur: Loopbaan & Welzijn
                  Henny Driessen


19.45 uur: Koffie pauze

20.00 uur: Vervolg presentatie Henny Driessen

20.45 uur: AfsluitingTot ziens op maandag 31 oktober as.

Met vriendelijke groet,
Vakbond ABW,

Jack Hurxkens,
voorzitter.


VAKBOND ABW: STERK IN MAATWERK!

Geplaatst op: 26-09-2022

Terug
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Akkoord Niet akkoord